Zdjęcia panoramiczne

Podstawowe badanie i pierwszy krok podczas leczenia stomatologicznego to wykonanie zdjęć pantomograficznych, zwanych potocznie zdjęciami panoramicznymi zębów. Tego typu obraz umożliwia dokładną ocenę stanu zębów oraz tkanek ich otaczających i nierzadko identyfikację ukrytych problemów.

Pantomogram – sposób na skuteczną diagnostykę

Zdjęcie RTG zębów stosuje się we wszystkich działach stomatologii, przede wszystkim w implantologii i chirurgii stomatologicznej, ale również w endodoncji, ortodoncji i protetyce. W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy wykonywanie zdjęć pantomograficznych aparatem firmy SIRONA. Urządzenie ORTHOPHOS XG 3 cechuje wysoka jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Dzięki aparatowi jesteśmy w stanie prowadzić szybką i skuteczną diagnostykę z zachowaniem pełnego komfortu naszych pacjentów. Po wykonaniu zabiegu pacjent otrzymuje zdjęcie panoramiczne zębów na płycie CD.

 

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2019, poz. 1792 oraz z 2020 r. poz. 284) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Umów wizytę

T: 601 530 037

Cennik pantomogramu

Zdjęcia RTGCena:
pantomograficzne80 zł

Umów wizytę

T: 601 530 037