Wybielanie zębów

Wiele osób decyduje się dzisiaj na zabiegi stomatologii estetycznej, wśród których najpopularniejsze jest wybielanie zębów. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu piękne i białe zęby to oznaka zdrowia całego organizmu. Dzięki temu wyglądamy lepiej, czujemy się pewniej i częściej się uśmiechamy. Współcześnie nie tylko gwiazdy kina mogą cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem bez względu na wiek.

Proponujemy Państwu profesjonalne wybielanie zębów, dzięki któremu każdy pacjent – w zależności od konkretnego przypadku – zauważy znaczną lub umiarkowaną różnicę w kolorze zębów. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i skuteczny, przy czym należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji zębów i sporadycznym odświeżaniu, aby efekt był długotrwały. Zapraszamy do poradni dentystycznej Dentica.

Metody wybielania zębów w naszym gabinecie:

  • metodą nakładkową
  • wybielanie profesjonalne za pomocą lampy Beyond.

Wybielanie metodą nakładkową

Wybielanie zębów metodą nakładkową to rozwiązanie dla osób, które chcą rozjaśnić kolor uzębienia lub pozbyć się uciążliwych przebarwień. Proces jest dwuetapowy i wymaga zaangażowania zarówno od stomatologa, jak i pacjenta. Podczas wizyty w gabinecie dopasowujemy nakładkę na podstawie konkretnego uzębienia. Drugim etapem jest samodzielne zakładanie nakładki ze specjalnym żelem wybielającym (najlepiej na noc). Zabieg wybielania zębów trwa do kilku tygodni i jest zależny od rodzaju przebarwień na uzębieniu.

Wybielanie za pomocą lampy Beyond

Wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond to zabieg, który przeprowadzamy bezpośrednio w gabinecie. Ta metoda jest rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać widoczny efekt w krótkim czasie. Zabieg jest bezbolesny, a co najważniejsze jednorazowy. Polega na trzykrotnym nałożeniu preparatu wybielającego na uzębienie i naświetlaniu miejsca za pomocą lampy Beyond. Wybielanie zębów tą metodą pozostawia efekt białych zębów nawet przez kilka lat.

KONTAKT

T: 601 530 037

Cennik wybielania zębów

Nazwa usługi z zakresu stomatologii estetycznejCena:
wybielanie nakładkowe600 zł
wybielanie zębów za pomocą lampy BEYOND750 zł

 

KONTAKT

T: 601 530 037